Prehliadky proti odposluchom

V súčasnom digitálnom svete je odpočúvanie čoraz rafinovanejšie. To predstavuje vážnu hrozbu pre súkromie a dôverné informácie. Služba prehliadky proti odposluchom zabezpečuje komplexnú analýzu a diagnostiku priestorov s cieľom odhaliť a neutralizovať odposluchové zariadenia. 

Prehliadky proti odposluchom - detektívne služby pre firmy

Koľko stojí prehliadka proti odposluchom?

Prehliadky proti odposluchom sú špecializovaným a technicky náročným procesom, ktorý si vyžaduje vysoko kvalifikovaných odborníkov a špičkovú technológiu. Cena za túto službu je kalkulovaná na základe rozlohy priestoru, ktorý je potrebné preskúmať.

Cenový model pre prehliadky proti odposluchom je nasledujúci:

  • Do 30 m²: 1100 EUR
  • Do 60 m²: 1800 EUR
  • Do 100 m²: 2400 EUR

Prehliadka proti sledovacím zariadeniam a odposluchom vo vozidle:

  • Jedno vozidlo: 500 EUR

Ak máte podozrenie na odposluchové zariadenia vo vašom okolí, je dôležité, aby ste nás kontaktovali diskrétne a bezpečne. Odporúčame vám, aby ste nás nekontaktovali z priestoru, telefónu alebo PC, ktoré považujete za kompromitované. Najvhodnejší spôsob kontaktovania je telefonicky z telefónu, ktorý nemá priamy vzťah k vašej osobe. 

Služba zahŕňa

Analýza + triangulácia RF spektra

Skúmanie rádiofrekvenčného spektra na odhalenie rôznych formátov odposluchov, vrátane analógových, digitálnych, scramblovaných alebo šifrovaných ploštíc.

Kompletná analýza RF spektra

Odhaľovanie pokročilých metód odpočúvania, ako je frequency hopping + spread spectrum techniky. Tiež potenciálne zneužitie WiFi, DECT, Bluetooth a iné.

Kontrola neelektromag. prenosov

Zabezpečuje odhalenie alternatívnych metód prenosu informácií, ako sú infračervené spektrum alebo ultrazvukové signály.

Kontrola termovíziou

Pomocou termovíznych kamier je možné identifikovať skryté kamery, odpočúvacie zariadenia alebo iné elektronické zariadenia, ktoré by mohli byť ukryté a produkujú teplotu. 

Preverenie silových a nesilových vedení

Analýza rôznych vedení na detekciu dlhovlnných a krátkovlnných odpočúvacích metód, ako aj techník realizovaných v „nadrečovom“ spektre.

Fyzická kontrola priestoru

Dôkladné preverenie celého priestoru a jeho vybavenia s cieľom identifikovať podozrivé úpravy, manipulácie alebo stopy po montáži a demontáži odposluchovej techniky. 

Sme odborníci v oblasti prehliadok proti odposluchom, sme vybavení najnovšou technológiou a máme bohaté skúsenosti s rozpoznaním a neutralizáciou odposluchových zariadení. 

O našej spoločnosti

Naša spoločnosť sa primárne špecializuje na poskytovanie profesionálnych detektívnych služieb, ktoré sú základným pilierom našej činnosti. Avšak náš tím tvoria odborníci, ktorí majú bohaté skúsenosti aj v oblasti širšieho spektra bezpečnostných služieb.

Garancia kvality služieb

SASD - Slovenská Asociácia Súkromných Detektívov
4.7/5

Detektívne služby vykonávame v súlade s najvyššími normami a štandardmi. To dokazuje aj naše prestížné členstvo v Slovenskej Asociácii Súkromných Detektívov.